X
تبلیغات
رایتل

classmate

همکلاسی
جمعه 15 بهمن‌ماه سال 1389

دلمون خوشه موشک میسازیم.............!!!!!

 

 پیشرفت این نیست که موشک های ۲۰ سال پیش روسیه رو با نام های کرار و...کپی بزنیم . 
این مطلب درباره ی یکی از مهمترین اختراعات قرن جدیده حتما درباره ی دیده شدن شی پرنده در اسمان چیز هایی شنیده ایدکه به این پدیده مربوط میشود . خواندنه این مطلب خالی از لطف نیست این پدیدهی هارپ هست  

به گزارش"خدمت"؛ از جمله «آلترانفو» و «لوپست»، بسیاری از دانشمندان پنج قاره معتقدند که زمین لرزه هائیتی (3/7ریشتر) به کمک سیستم آب و هوایی «هارپ» ایجاد شده و به کمک این سلاح مخوف است که «امپراتوری آمریکایی- صهیونیستی» نه تنها موجی خارق العاده از سرما را در اروپا پدید آورده تا تلاش های مخالفان جهانی با پدیده گرم شدن آب و هوای کره زمین را مسدود سازد، بلکه بلافاصله نیز زمین لرزه «ویرانگر» هائیتی را تدارک دیده تا ناوگان خود را با هدف نهایی اشغال کوبا و ونزوئلا، در دریای کارائیب مستقر سازد. 

گروهی دیگر از دانشمندان که آنها نیز آمریکا را به استفاده از سلاح «هارپ» متهم می کنند، دلیل ایجاد زلزله در هائیتی و «اشغال نظامی» سریع این کشور را وجود ذخایر نفتی غنی آن می دانند که چیزی از ذخایر نفتی ونزوئلا کم ندارد. 

این کارشناسان با تأکید بر اینکه آمریکا قطعاً در هائیتی از سلاح «هارپ» استفاده کرده است، به اظهارات «زبیگنیو برژینسکی»، مشاور سابق «جیمی کارتر» و مشاور کنونی «اوباما» اشاره می کنند که «هارپ» را سلاحی برای بی ثبات کردن کشورهای غیرمتحد با واشنگتن توصیف کرده است. 

به گفته «برژینسکی»، «تکنولوژی روش هایی را در اختیار کشورهای بزرگ قرار می دهد که به کمک آن می توانند جنگ هایی سریع و غافلگیرکننده به راه اندازند بدون آنکه حتی نیروهای امنیتی شان در جریان قرار گیرند.» 

او اضافه می کند: «ما روش هایی در اختیار داریم که به کمک آنها می توانیم تغییراتی در آب وهوا، از جمله خشکسالی و توفان به وجود آوریم، و این امر می تواند توانایی های یک دشمن بالقوه را تضعیف و آن را به پذیرش شرایط ما وادار سازد.»
از دیدگاه کارشناسان، آنچه درمورد زلزله هائیتی تعجب برانگیز است این نکته است که این زمین لرزه در منطقه ای به وقوع پیوسته که «زلزله خیز» نیست، ضمن آنکه این کشور فقیر و کوچک در نزدیک به منطقه ای در پورتوریکو قرار دارد که شعبه ای از سیستم هارپ در آن مستقر است. 


در این حال، زمین لرزه در ساعتی از روز به هنگام غروب آفتاب که آسمان به سرخی می گراید و غبارآلود به نظر می رسد، ایجاد شده تا وضعیت آسمان وضعیت حاصل از استفاده از سلاح «هارپ» را بپوشاند. 

از دیگرسو، کارشناسان از خود می پرسند چگونه چنین زلزله شدیدی می توانسته صرفاً در نقطه ای کوچک به وقوع بپیوندد بی آنکه مناطق نزدیک به آن مانند جمهوری دومنیکن حتی آن را احساس نکنند و هیچ سونامی نیز ایجاد نشود؟! 

این درحالی است که هیچ کارشناس برجسته ای در رسانه های شمال آمریکا و کارائیب در شب حادثه درمورد رویدادی به این عظمت اظهارنظر نکرده است. نیروی دریایی آمریکا هم اکنون هائیتی و بانک مرکزی آن را در اشغال دارد که پایگاهی برای پولشویی این کشور بوده است. نیروهای آمریکایی همچنین از هنگام ورود به هائیتی به هیچ داوطلب کمکی اجازه ورود به این کشور را نداده، کار کمک رسانی به مردم را مختل کرده اند و ابتکار عمل را نیز از دیگر کشورها از جمله فرانسه گرفته اند. در این راستا، «آلن ژوایانده» وزیر مسئول کمک رسانی بشردوستانه فرانسه از سازمان ملل خواسته است نقش آمریکا را در این میان «روشن» سازد. 

هارپ (HAARP) یک پروژه تحقیقاتی لایه یونسفر زمین است که با بهره گیری از یک سطح شامل 180 برج آنتنی به ارتفاع 23 متری در 23000 متر مربع در آلاسکا می تواند لایه یونسفر و امواج منتشره و دریافتی را مورد کنترل قرار دهد.  سیستم «هارپ» سلاحی آب و هوایی است که از طریق ارسال یک انرژی فوق العاده به لایه یونوسفر (لایه فوقانی اتمسفر)، مولکول های آن را به تپش انداخته و به بازتاب قدرتمند این انرژی وادار می سازد. این انرژی پس از «کانالیزه» شدن می تواند اختلالاتی مانند خشکسالی، بارش برف و باران، سرمای شدید، سونامی، توفان، زلزله و... در نقطه تعیین شده، به وجود آورد. این سلاح آب و هوایی به مجموعه نظامی -صنعتی بیلدربرگ (اربابان جهان) تعلق دارد.

نکته ی مورد توجه اینجاست که سیستم هارپ در سال ١٩٩٨ (١٣٧٧) تکمیل شد و این مصادف با سالی است که از آن به بعد به تعداد زمین لرزه ها در ایران اضافه شده است .


نظرات (5)
نام :
ایمیل : [پنهان می ماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
یکشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 14:07
+ فریبا
خیلی آموزنده بود...مرسی از انتخاب خوبت.
امتیاز: 0 0
یکشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 16:08
+ جان کلود ون دام
خوشم میاد هنوز روحیه مهندسیتو داری ...
سیاست با مهندسی قاطی بشه چی میشه ...
به این میگن مطلب درست وحسابی
امتیاز: 0 0
یکشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 21:57
+ مهندسین
اه این مطالب به وبلاگ شما نمییاد
پسر تو دیگه علوم انسانی شدی
خدا حافظ مهندسییییییی
خدا حفظ مهندس moji
امتیاز: 0 0
یکشنبه 17 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 22:48
+ علیزضا۷۰
دمت گرم مجتبی گل گفتی پارسال بندر ۳ شب پیاپی ساعت ۲ شب فرآیند هارپ رو تجربه کردیم
امتیاز: 0 0
دوشنبه 18 بهمن‌ماه سال 1389 ساعت 22:36
+ جان کلود وندام
به مهندسین:

تو که خوبه استادتم نمیتونه همچین کارایی بکنن تا پول نباشه نمیشه از این کارا کرد مهندس نما!!!
این اقتصاددانها هستند که اقتصاد لعنتی ایران رو باید سروسامون بدن بعد یکسری موجوداتی که ضاهرا اسمشون مهندسه (نه همشون)بیان همچین کارایی بکنند....
به نظر من شما بهتره برید tanوcot های 60سال پیش رو یادبگیرید کوچولو ...
بله اگه امریکا ازاین کارا میکنه به علت اختصاص یافتن بودجه 48%سرانه کشوری است به کارهای نظامی ...
به شما توصیه میکنم فعلا برید سراغ طراحی چرخ دنده وآفتابه صنعتی به مغز کوچکت خیلی فشار نیار./
در ضمن من خودم مهندسم این حرفهارو میزنم و98%احتمال میدم شما مهندس نیستید یا اگرم باشید مهندس ماسمالیزیشن هستید چون مهندسی که سرش به تنش مییرزه مرز تمام علوم رو میدونه ومرز وکاربرد علوم دیگررو تو علم خودش میدونه نه عین شما فقط ادعاااااااااااااااااا!!!!

به هر حال از جامعه مقتصدین طلب بخشش درشت گویی این شاگرد ترم بوقی را دارم .
جامعه مهندسین کشور
امتیاز: 0 0